MOTORSİKLET

BMW R1100S motosiklet üstüne kurulan yeni yaşam formu!

BMW R1100S motosiklet üstüne kurulan yeni yaşam formu!


BMW R1100S motosiklet modeli için gerçekten çok özel bir versiyon hazırlandı. Motosiklet metal parçalar ile baştan yaratıldı.

Geçtiğimiz aylarda hatırlarsınız sizlerle detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Yamaha Niken motosiklet modelini paylaşmıştık. Custom Bike Show 2019’da en çılgın motosiklet ödülünü alan Niken, farkını metal gövdesi / parçaları ile koymuş ve motosikletin üstündeki tüm plastik parçalar alüminyum ile değiştirilmişti. İşte buna bir benzer bir çalışma daha karşımızda bulunuyor. Bu özel çalışmanın arkasında bu sefer Radikal Chopper ve Officine Mermaid firmaları yer alıyor. İtalya’da düzenlenen Verona Motor Bike Expo kapsamında ödül de kazanan bu model, bünyesinde elde üretilenler de dahil olmak üzere tamamen metal parçalar taşıyor. Bu açıdan Mad Max filminden çıkmış izlenimi oluşturan motosiklet, yukarıda da dediğimiz gibi gibi BMW R1100S üstüne kuruluyor. İsmi direkt olarak Project BMW R1100s x olarak geçen motosiklet modeli, gerçekten çok etkileyici görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Project BMW R1100s x gerçekten kışkırtıcı bir motosiklet olmuş

Detayları ve üzerindeki emek takdiri sonuna kadar hakeden motosikletin, parlak alüminyum parçalarıyla etikeleyici bir harmoni oluşturulmuş durumda. Bazı bronz  ve pirinç detayları da olan modelin, fiyatı ya da satışı hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor. Saf sürüşe odaklanan bu yüksek performans motosiklet, kısa sürede alıcı bulacak gibi görünüyor.

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!