OYUN HABERLERİ

iPhone 11 ailesinin Türkiye fiyatları ortaya çıktı! | Teknolojioku

iPhone 11 ailesinin Türkiye fiyatları ortaya çıktı! | Teknolojioku


Türkiye pazarında önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan iPhone 11 cep telefonu ailesinin fiyat bilgileri internete sızdı. Vatan Bilgisayar internet sitesinde ortaya çıkan bilgilere göre iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin fiyatları belli oldu.

iPhone 11 ailesinin fiyatları ortaya çıktı

Zincir teknoloji mağazasının internet sitesinde yayınlanan fiyat bilgisine göre ailenin en ucuz üyesinin fiyatı 14.999 TL olarak belirtilmiş. iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin fiyatı ise 20.000,11 olarak girilmiş. Anlaşılan bu rakamlar telefon modellerini siteye girmek için hazırlanmış ve muhtemelen gerçek olmayan değerler. Zira her ne kadar iPhone modelleri Türkiye pazarında fahiş fiyattan da satılsa bu kadar yüksek olması da beklenmiyor.

Daha önce sızan fiyatlara göre iPhone 11 Pro modelinin fiyatının 7.299 TL, iPhone 11 Pro modelinin fiyatının 10.999 ve iPhone 11 Pro Max modelinin fiyatının da 11.999 TL olması bekleniyor. Ki bu rakamlar da gayet mantıklı.

Vatan Bilgisayar’ın internet sitesinde ortaya çıkan fiyatlar muhtemelen spekülasyon yapmak ve dikkat çekmek için hazırlanmış. Yine de önerimiz bu kadar yüksek rakamlar verilmemesi yönünde olur. Ayrıca iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max fiyatları da aynı olmasın.

Sayfaların ayrı ayrı linklerini vererek haberimizi sonlandırıyoruz:

iPhone 11

iPhone 11 Pro 

iPhone 11 Pro Max

Sayfaların silinmesi ihtimaline karşı ekran görüntülerini de haberin içinde paylaşacağımızı belirtelim. KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!