teknoloji-haberleri

iPhone 11 modellerine yönelik komik yorumlar ve paylaşımlar

iPhone 11


Apple’ın yeni iPhone modelleri gündemden inmiyor. Karşımıza iPhone 11 ve 11 Pro versiyonları ile çıkan firma, internetin diline düşmüş durumda.

Teknoloji devi Apple, 10 Eylül akşamında iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max modellerini tanıttı. Burada elbette tüm gözler çok iddialı “Pro” takısını alan telefonlarda oldu. Bu modellerdeki en büyük yenilik arkaya konumlandırılan üçlü kamera sistemiydi. Büyük bir kamera modülünde yer alan bu kameralar, Apple’ın gösterdiği kadarıyla çok iyi fotoğraflar ve videolar çekebiliyor. Ancak internet dünyası hazırlanan bu tasarımı çok sevmedi. Bu yüzden de lansman ve sonrasında yukarıda görebileceğiniz gibi birçok “meme” üretilmeye başlandı. Burada bazı kişiler kameranın “Tripofobi” yarattığı gibi çok absürt yorumlarda bulundu. Bazıları telefonların arkasındaki üçlü kamera modülünü bir ocağa, bazıları ise üç kafalı traş makinesine benzetti. Telefonların üçlü arka kamera kurulumunu kıyafetinde, bir otobüsün farlarında ya da hindistan cevizi üzerinde bulan dahi oldu. Bazı kişilerin gelecek iPhone modellerine yönelik kamera sayısı ile Tripofobi’yle bağlantılı meme tasarımları da dikkatlerden kaçmadı. iPhone 11 kamera sistemini stres çarkına benzeten kişiler dahi çıktı.

iPhone 11 ile iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max yan yana

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ailesi kaça satılıyor?

Normal 11 için açıklanan başlangıç fiyatı 699 dolar seviyesinde. Pro modelin 999 dolar, Pro Max modelinin ise 1.099 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketi bulunuyor. Telefonların Türkiye fiyatları ise halen bilinmiyor. Ortaklıkta dolanan bazı söylentiler bulunuyor ancak bunların hiçbiri henüz doğrulanmıyor.

İlgili Videolar

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!