KAMERA

iPhone 11 modellerinin RAM kapasiteleri düşünülenden düşük çıktı!

iPhone 11iPhone 11
Teknoloji devi Apple‘ın 10 Eylül akşamında tanıttığı iPhone 11 modellerinin RAM kapasiteleri beklenenden / söylenenden düşük çıktı.

Telefonların tasarımını aylar öncesinden sızdıran OneLeaks, kısa süre önce modellerin RAM ve pil kapasitelerini de paylaşmıştı. Ancak OneLeaks pil tarafında doğru olmasına rağmen RAM kapasiteleri konusunda doğru bilgiler elde edememiş gibi görünüyor. Çünkü AnTuTu sonuçlarına göre her üç telefonda da sadece 4 GB RAM yer alıyor. Bu da biraz üzücü görünüyor. Çünkü Pro’larda daha önce 6 GB RAM olduğu aktarılmıştı. Bu açıdan her üç cihaz için de son durum şu şekilde görünüyor:

iPhone 11 = 4 GB RAM + 3.110 mAh pil (iPhone Xr’da = 3 GB RAM ve 2.942 mAh pil yer alıyordu)

iPhone11Pro = 4 GB RAM + 3.190 mAh pil (iPhone Xs’de = 4 GB RAM + 2.658 mAh pil yer alıyordu)

iPhone11 Pro Max = 4 GB RAM + 3.500 mAh pil (iPhone Xs Max’te = 4 GB RAM + 3.174 mAh pil yer alıyordu)

iPhone 11

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 ailesi çok eleştiriler alıyor

Çünkü modellerin yeteri kadar yenilik getirdiği düşünülmüyor. Sadece kamera üzerine odaklanılan telefonları, eğer burada da yeterli performansı göstermezse daha büyük eleştiriler bekliyor. Bünyelerinden ortak olarak yer alan A13 Bionic işlemcileriyle Snapdragon 855 Plus’ı hatırı sayılır oranda geride bırakan yani performans konusunda bir sorunları olmayan telefonlar, rakiplerde olan birçok özelliği halen sunmuyor olmalarıyla geri planda kalacak gibi görünüyor.

İlgili Videolar

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!