teknoloji-haberleri

iPhone 11 Pro modellerine gündüren Honor göndermesi!

iphone 11 Pro huawei honor


iphone 11 Pro huawei honor
iphone 11 Pro huawei honor

10 Eylül akşamında tanıtılan iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modellerine birçok gönderme yapılıyor. Bu konuda bir taş da Huawei alt markası Honor’un Hindistan Twitter hesabından geldi.

Apple, 10 Eylül akşamında iPhone 11, iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max modellerini görücüye çıkarttı. Bu modeller biliyorsunuz 699 dolar, 999 dolar ve 1.099 dolar fiyat etiketlerine sahip. Yani oldukça yüksek fiyatlar karşımızda bulunuyor. İşte buna dev teknoloji firmasından güldüren bir gönderme geldi. Huawei alt markası Honor’un Hindistan Twitter hesabından atılan paylaşımda, “Profesyonel fotoğrafçılık kol, bacak ya da böbrek kadar tutmamalıdır” ibaresine yer verildi. Yeni iPhone’ların yüksek fiyatına halk arasında çok kullanılan “böbrek satsan alamazsın” üstünden bir taş atan firma, kullandığı görselde de 11 Pro’nun kameraları ameliyathane ışığı haline getirdi. Apple’ın kamera konusunda çok iddialı olduğu “11 Pro” modelleri, yine de Huawei’nin Mate 20 Pro ve P30 Pro gibi telefonlarının sundukları yanında biraz eski kalıyor. Ancak yine de yeni iPhone’ların kamera kalitesinin çok yüksek olması bekleniyor. Burada DxOMark liderliği bekleyenler de bulunuyor.

iphone 11 Pro huawei honor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro modellerinin Türkiye fiyatı henüz belli değil

Ancak fiyatların iPhone 11’den itibaren en az 8 bin TL‘den başlayacağı tahmin ediliyor. Pro tarafın başlangıcı ise 11 bin TL‘yi geçebilir deniyor. En üstte ise 14-15 bin TL‘lerin rahatlıkla görüleceği hatta geçileceği düşünülüyor. Güncel dolar kuru, vergiler ve Apple’ın karı eklenice telefonları Türkiye’de almak büyük bir kesim için imkansız durumda.

İlgili Videolar

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!