KAMERA

John Wick yönetmeninden dürüstlüğüyle şaşırtan açıklama

John WickJohn Wick
Keanu Reeves’in rol aldığı John Wick serisinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski filmlerle alakalı şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri seriye genel olarak nasıl yaklaştıklarını da ortaya koyuyor.

Son yılların en fazla ilgi gören serilerinden biri kesinlikle John Wick. Keanu Reeves’in rol aldığı seride olaylar John’un başına bela olan adamların köpeğini öldürmesiyle başladı. O da ölen eşinden kendine kalan son hediyeyi elinden alanlardan intikam almak üzere harekete geçti. O zamandan beri de önüne çıkan, problem yaratan veya kendisini ortadan kaldırmak isteyen herkesi öldürüyor. Bu ölümler kimi zaman çok yaratıcı, kimi zaman da sıradan olabiliyor. Fakat her şeyin başlangıcını düşününce serinin biraz saçma kabul edilebilecek bir yanı var. Üstelik filmin ekibi de bu durumun farkında. Öyle ki bu duruma John Wick Chapter 3 – Parabellum filminde Asia Kate Dillon’ın canlandırdığı karakter değiniyordu. Aradan geçen zamanın ardından serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski de serinin saçma bir yanının olduğunun farkında olduklarını açıkladı.

John Wick ekibinin seriye yaklaşımı

“John Wick’te hem zekice bulduğumuz detayları hem de hatalı noktaları herkesin önünde dile getirmekten rahatsızlık duymuyoruz. Serinin kimilerine saçma gelebilecek bir yanı var. John sadece köpeğinin başına gelenler yüzünden bir sürü insanı öldürüyor. Biz de seri içinde bunu bir şekilde dile getirmek istedik. Hikaye içinde bir karakter çıkıp bu saçmalığa parmak basarsa çok keyifli olabilir diye düşündük.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chad Stahelski’nin ve John Wick ekibinin serinin bu yanını kabul ediyor oluşu yarattıkları dünyayı izleyiciler kadar ciddiye almadıklarını, sadece güzel bir hikaye anlatmaya odaklandıklarını ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!