OYUN HABERLERİ

PUBG Mobile 7. sezonda gelen yeni silah ve kostümler

PUBG Mobile 7. sezonda gelen yeni silah ve kostümlerPUBG Mobile 7. sezonda gelen yeni silah ve kostümler
PUBG Mobile 7. sezonuyla iddialı geliyor. Popülerliğini yitirmeyen oyunun 7. sezon güncellemesi oyuncuları yepyeni bir silah ile karşılayacak.

Çıktığı günden itibaren konuşulan oyun sayesinde Battle Royale (Hayatta Kalma) türü ilgi görmeye başladı. Tencent, Çin’i dışarıda tutarak oyunun aylık 100 milyon aktif kullanıcı tarafından oynandığını belirtiyor. Bu ilgi dolayısıyla sürekli olarak PUBG’yi geliştirmeye çalışan şirket, yapımın yeni sezonuyla da çok konuşulacak gibi görünüyor. 0.12.5 diye adlandırılan bu güncelleme içinde oyuna Gameplay Management (Oyun Yönetimi Sistemi) ve Yoldaş Sistemi özellikleri geliyor. Yoldaş Sistemi ile size eşlik edecek ve rakipler tarafından görülmeyen bir hayvan ile artık oyunda tek başına olmayacaksınız. Bununla beraber bir başka önemli değişiklik de oyuna gelecek yeni silah ve kostümler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 7. sezon yenilikleriyle dikkat çekiyor

PUBG Mobile 7. sezon yenilikleriyle dikkat çekiyor

Yeni silah Skorpion, 9 mm mermiyi destekleyen otomatik bir tabanca olarak dikkat çekiyor. Oyunda bulunan diğer tabanca türündeki silahlardan farklı olarak Skorpion daha fazla eklentiyi destekliyor. Oyun içindeki tüm haritalarda bulunacak silah, 20 mermi kapasitesiyle sınırlandırılmış.

Yeni güncellemeyle ilgili diğer özellikler ise şöyle:

– Yeni Royale Pass sezonunda, yeni EZ Görev Lisansı ile (oyuncuların 1 hafta önceden zorlukları aktif edip oynamasını ve her hafta ücretsiz görev kartı kazanmasını sağlar)
– Kullanıcılar BP kullanarak ürün satın alabilirler
– Güncellenen karakter sakalları ve paraşüt/uçuş parkuru
– Orta Doğu’da yer alan tüm oyuncular için özel sunucular eklendi

Diğer yenilikler:

– “Abonelik” özelliği daha iyi ayarlandı
– Mağazaya kategori sekmeleri eklendi
– Kesintileri azaltmak için seste iyileştirmeler yapıldı

Bunlar dışında Royale Pass’a eklenen en büyük özelliklerden bir diğeri, uçağın yeni bir uçak parkuru ile birlikte gelen pembe renkli paraşüt parkuru ödülü. Ayrıca duman izi özelliğine sahip siyah bir uçak da yer alacak. Tüm bu özelliklerle beraber 0.12.5 güncellemesinin boyutu 200 MB boyutunda olacak.

İlginizi çekebilir

Game for Peace tanıtım videosu

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!