KAMERA

Samsung Galaxy M10s ve sızan ilk özellikleri

Samsung Galaxy M10s


Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2019 Galaxy M ailesine bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Yakında Samsung Galaxy M10s geliyor.

2019 Galaxy M serisi şu an Galaxy A serisi gibi birçok modelden oluşuyor. İşte bu modelin en altındaki model olan Galaxy M10’un üstüne Samsung Galaxy M10s modeli konumlandırılacak. Android Enterprise kayıtlarında görünen telefon, parmak izi sensörünü arkada oluğu damla çentikli bir tasarımla geliyor. 3,5 mm kulaklık girişi bulunan ve konumuna göre ince çerçeveleri olan telefon, 6,4 inç 720p+ AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Exynos 7885 işlemciden alacağı aktarılan telefon, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolamaya sahip. Giriş seviyesi için teknik detayları fena durmayan model, arkasında çiftli kamera taşıyor. Burada geniş açı ile ultra geniş açı bir arada sunuluyor. Pilinin 4.000 mAh olduğu aktarılan Galaxy M10s, büyük ihtimalle 15W hızlı şarj ile yolda bulunuyor.

Samsung Galaxy M10s
Samsung Galaxy M10s
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M10s büyük bir kitleye ulaşabilir

Çift SIM kart ya da SIM + microSD kurulumuna izin veren telefon, söylendiği kadarıyla yaklaşık olarak 140 dolar seviyesinde satılacak. Yani genel olarak çok ucuz olacak firmanın yeni giriş seviyesi modeli, bu açıdan satıldığı pazarlarda büyük bir kitleye hitap edecek. Bu modelin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple iPhone 11 tanıtım videosu

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!