SÜRÜCÜSÜZ OTOMOBİL

Scooter gibi görünen ilginç bisiklet: Halfbike 3 [Video]

Halfbike 3 bisikletHalfbike 3 bisikletSon dönemde sık sık elektrikli bisikletler hakkında haberler yapıyoruz. Bu sefer radarımıza tasarımıyla fark yaratan bisiklet Halfbike 3 takıldı.

Halfbike 3, görebileceğiniz üzere normal bisikletlere hiç ama hiç benzemiyor. İlk bakışta bir elektrikli scooter gibi görünen model, katlanabilir gövdesiyle oldukça taşınabilir yapıda. Toplam ağırlığı 9 kg olarak açıklanan kişisel ulaşım aracı, bir koltuğa sahip değil. Yani bu bisiklet modelini oturarak süremiyorsunuz. Arkada iki adet çok ufak lastik, önde ise normal bisikletlere oranla ufak sayılacak tek bir lastiği bulunan model, merkezde yer alan pedal ile yol almanıza imkan tanıyor. Gövdesi sağa veya sola yatabilecek şekilde tasarlanan ve bu sayede rahat şekilde yönetilmesine imkan tanıyan Halfbike 3, şehir içerisindeki kısa mesafeli yolculuklarda kullanım için oldukça güzel görünüyor. Üst seviye malzemeler kullanılarak hazırlanan bisikletin, resmi verilere göre 95 kg taşıma kapasitesi bulunuyor. Dört vites olduğu açıklanan bisikletin, gidonunda fren kolu yanında bir zili de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Halfbike 3 yürüyüş ile bisiklet sürmeyi birleştiren bir araç olarak geçiyor

Bu ürün gerçekten kullanırken en çok enerji harcanacak bisikletler arasında yer alıyor. Bu açıdan spor odaklı da düşünülebilecek model, Halfbike 2 üstüne hatırı sayılır geliştirmeler ile geliyor ve 699 dolar fiyat etiketiyle buradan satın alınabiliyor. Genel olarak herkese hitap etmeyen bisiklet, yine de farklı tasarımıyla öne çıkmayı başarıyor. Ürünün nasıl bir kullanıcı deneyimi sunduğunu yukarıdaki videoda görebilirsiniz.

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!