OYUN HABERLERİ

The Last of Us Part 2 için yolun sonuna gelindi | Teknolojioku

The Last of Us Part 2 için yolun sonuna gelindi | Teknolojioku


Şimdiden PlayStation 4’ün en iyi oyunlarından biri olarak lanse edilen The Last of Us Part 2’nin çıkışına artık sayılı günler kaldı.

Uncharted serisinin yaratıcısı olan Naughty Dog tarafından geliştirilen yapım büyük bir aksilik yaşanmazsa 29 Mayıs’ta Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğiyle satışa sunulmuş olacak.

The Last of Us Part 2 için yolun sonuna gelindi

Uzun süredir oyunun geliştirme süreci hakkında yeni bilgiler paylaşmayan yapımcı ekipden geçtiğimiz gün bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada oyunun geliştirme aşamasında sona gelindiği belirtildi. Şu aralar son rötuşların yapıldığı ve The Last of Us Part 2’nin zamanında oyun severlerle buluşacağı müjdelendi.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Sony geçtiğimiz gün oyunun PAX East 2020 etkinliğinde halka açık olarak sunulacağını açıklamıştı. Eğer bu etkinlik de koronavirüs salgını nedeniyle iptal olmaz ya da ertelenmezse oyun severler The Last of Us Part 2’yi çıkmadan önce deneyimleme şansı bulacaklar.

Hatırlanacağı üzere The Last of Us da PlayStation 3’ün son zamanlarında satışa sunulmuş ve adeta döneme damgasını vurmuştu. Şimdi aynı şeyi The Last of Us Part 2’nin de yapması bekleniyor.

Muhtemelen 3. oyun da PlayStation 5’in son zamanlarında gelir. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!