OYUN HABERLERİ

Türk Telekom PİLOT’tan girişimlere 4 milyon TL destek | Teknolojioku

Türk Telekom PİLOT’tan girişimlere 4 milyon TL destek | Teknolojioku


Girişimcilik ekosisteminin önde gelen isimlerinin, girişimcilerin ve Türk Telekom üst yönetiminin katıldığı ‘PİLOT Demo Day’de, Türk Telekom’un PİLOT programı kapsamında desteklediği 7’nci dönem mezunu 9 girişim, projelerini ve iş modellerini sundu.

Türk Telekom PİLOT’tan girişimlere 4 milyon TL destek

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, gerçekleştirdiği ‘Demo Day’de yatırımcıları, büyümek için yatırım ve destek arayışı içinde olan girişimler ile bir araya getirdi. Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ve Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er’in ev sahipliğinde gerçekleşen ‘PİLOT Demo Day’de Türk Telekom’un PİLOT programı kapsamında desteklediği 7’nci dönem mezunu 9 girişim, projelerini ve iş modellerini katılımcılara sundu.

Türkiye’nin ilk kurumsal girişim hızlandırma programı olan PİLOT’un 7’nci dönem mezunlarının Türk Telekom’un desteği ile belli bir seviyeye getirdikleri girişimlerini daha da büyütmek amacıyla projelerini sundukları ‘PİLOT Demo Day’e katılımcılar da yoğun ilgi gösterdi.

Yapay zekâ, blockchain, e-ticaret, personel yönetimi, robot yazılımlar gibi farklı alanlarda uygulamalar geliştiren teknoloji odaklı girişimler AppNava, B2Metric AI, Blok-Z, Efilli, Monday Hero, Pabbler, Piple, Robomotion ve Shopi; bu yıl Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOT’u başarıyla tamamlayarak 125’er bin TL nakit desteğinin yanı sıra iş modellerini ve çözümlerini yatırımcılara tanıtma fırsatı da buldular.KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!