KAMERA

Zack Snyder’dan beklenen “Justice League kanıtı”

Justice LeagueJustice League
İki sene önce vizyona girip hayal kırıklığı yaratan Justice League hala gündemden düşmüyor. Bunun nedeni ise filmin Zack Snyder tarafından çekilip kurgulanan versiyonunun yayınlanması için başlatılan kampanya.


DC hayranları zaten yaşananları yakından takip ediyor. Ancak olaylardan habersiz olanlar için durumu şöyle özetleyebiliriz. İki sene önce vizyona giren Justice League temelde Zack Snyder tarafından çekilse de daha sonra Warner Bros. stüdyoları tarafından değiştirildi. Yenilen çekilecek sahneler stüdyo tarafından ayarlandı. O dönemde kızının ölümü nedeniyle yasta olan Zack Snyder yeniden çekimler için geri dönemedi. Onun yerine bu sahneleri Joss Whedon yönetti. Vizyona giren film büyük bir hayal kırıklığı oldu çünkü beklediğimizden çok farklı bir işti. Bu hayal kırıklığının ardından DC hayranları bir kampanya başlattı. #ReleaseTheSnyderCut kampanyası geçtiğimiz haftalarda Gal Gadot, Ben Affleck, Jason Momoa ve Ray Fisher gibi oyunculardan destek aldı. Henry Cavill ise “Böyle bir versiyon olduğundan emin değilim” diye açıklamada bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beklenen Justice League fotoğrafı

Herkesin merak ettiği soruya Zack Snyder‘dan fotoğraflı yanıt geldi. Başarılı yönetmen Vero isimli sosyal medya platformu üzerinden paylaştığı fotoğrafla bu versiyonun gerçekten var olduğunu gözler önüne serdi. Fotoğrafın üzerinde “Gerçek mi? Farklı bir versiyon var mı? Elbette var!” sözleri yer alıyor. Fotoğraftaki film kutularına baktığımızda filmin orijinal süresini de görebiliyoruz. Zack Snyder’ın çektiği versiyon tam olarak 214 dakika! Bu da 3 saat 34 dakika demek. Sürenin belli olması, montaj aşamasının tamamlandığını gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı

KONU KAYNAĞI

Kayıt olun ve haberdar olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!